Najít kamarády
zažít dobrodružství

24.4. Oslavy dnes vrcholí!

24. 4. 2012 Vše

Vrcholem oslav, které trvají celý rok se symbolicky stal 24.duben, tedy svátek sv.Jiří – Patrona českých skautů. Co to znamená? Oslavy vrcholí! Co všechno se dnes děje?

24.4. Oslavy dnes vrcholí!

• Pěšky, na kole, na pramici, v tramvaji i ve vlaku. Do města, do práce, do školy! Do parku, do Michle, do Podolí, do lékárny. Zkrátka všude vyrazí dnes skauti se šátkem na krku, aby vám ukázali, kolik jich každodenně potkáváte. Víte, že jich je po celé republice už přes 46 tisíc?

Děkujeme vám všem za podporu, přání která posíláte a slibujeme, že se i v dalším století českého skautingu budeme snažit vést a vychovávat děti a mladé lidi v duchu skautského slibu a zákona. Myslíme si, že to má smysl.